Eşya Depolama

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

Rutubetsiz ve Havalandırmalı Depolar

Depolama hizmeti son yıllarda aktif hale gelen hizmet sektörü alanıdır. Bu alanda gelişen birçok firma özel rutubetsiz ve havalandırmalı depolar hazırlar. Bu depolarda firmalar veya bireyler eşyalarını ya da malzemelerinin depolanmasını sağlar. Depolama hizmeti belirli bir süreliğine eşyanın, ürünün ya da malzemenin muhafaza edilmesidir. Bu muhafaza işleminin ise mutlaka rutubetsiz ve havalandırmalı depolar yardımı ile yapılması gereklidir. Uygun koşullarda yapılmayan depolama hizmetinde ilgili eşya yada ürünler zarar görebilir.

Depolama Hizmeti Nedir?

Depolama hizmeti özellikle büyük şehirlerde karşımıza son yıllarda çıkan bir ihtiyaçtır. Kişilerin şehir değiştirme durumlarında eşyalarını muhafaza etmek, üretilen malzemelerin depolanması gibi ihtiyaçlarda depolardan hizmet alınır. Bu hizmet ile belirlenen süre kadar ücret karşılığında uygun koşullarda depolarda saklama yapılır.

Depolamada müşterilere ilk olarak eşya ya da ürün söz konusu ise niteliği ve özelliği bilgisi alınır. Bu bilgiye göre saklama koşulları ve kaplama alanı belirlenir. Bunun ardından yetkili personeller tarafından fiyat teklifi sunulur. Daha sonra depo bilgisayarlarında ayrıntılı olarak kayıt açılır. Kayıtta ilgili eşya ya da ürünün özellikleri miktarı, ne kadar süre kalacağı, kime ait olduğu ve depodaki yeri bulunur.

Depolama Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son yıllarda gelişen depolama hizmeti rektöründe birçok hizmet sektöründe olduğu gibi farklı fiyatlar farklı koşullar karşımıza çıkar. Deponun korunma durumu, eşyanın niteliğine uygunluk durumu etkilidir. Bunun yanı sıra depolama hizmeti söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gerekenler;

-Deponun ısı ve nem koşullarının uygun olması,

-Deponun kameralar ile kontrol edilmesine,

-İlgili eşya ya da malzemeler için 24 saat görevli bulunmasına,

-İstenildiği anlarda ilgili bilgilere erişme durumuna,

-Kayıt altına alınan şekilde depolama hizmeti yapılmasına,

-Depoda yer alan eşya ve ürünlerin sigorta poliçesi olmasına,

-Kayıp ya da zarar görme durumunda firmanın verdiği teminata,

Şeklinde sıralanır. Bu koşullara göre depolama hizmeti almakta fayda vardır. Birçok kurum ya da bireyin zaman zaman ihtiyaç duyduğu depolama hizmeti ihtiyacı ise; ev eşyalarının taşınırken sığmaması hali, ürünlerin saklanma gerekliliği, belirli bir süre şehir değişikliğinden eşyaların muhafaza edilme durumlarında kullanılır.

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın