İstanbul Eşya depolama

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

İstanbul Eşya depolama

İstanbul eşya depolama işi bir nevi eski eşyalardan kurtulma yoludur. Bu süreç ile birlikte uzun zamandır kullanılmayan eşya ve giyecekler ayırır ve değerlendirme yoluna gideriz. Verilecek sağlamlıktakileri ihtiyacı olanlara verir, ihtiyaç olanı bulamıyorsak yardım kuruluşlarına aktarırız. Eski evraklar ve gereksiz her şey geri dönüşüme kazandırırız. Siz sadece gereksiz olan, yeni evinize götürülmeyecek olan eşyaları ayırıyorsunuz. Biz evde diğer kalan tüm eşyaları özenle sarıp, kendi eşyamızmış gibi taşıyoruz. Bu sayede sizi strese sokabilecek bu taşınma olayını tamamen üstlenmiş oluyoruz.

İstanbul eşya depolama firmaları normalde işinin uzmanı olması gerekir. Hangi ürün hangi malzeme ile paketlenir, hangi düzende taşınır, kamyondan maksimum verimi almak için nasıl istiflenir, bunların hepsi evden eve nakliyat firmasının uzmanlığında olması gerekir. Ancak maalesef piyasada, nakliye firması olduğunu düşünüp, bu işten hiç anlamayan firmalar var

Eşya Depolama Süreci ve Hizmetleri Nelerdir

İstanbul eşya depolama, öncelikle taşınacak eşyalar için ön inceleme yapıyoruz. Evin konumu, eşyaların miktarı gibi hesapları yaparak bir organizasyon programı belirliyoruz. Ardından taşıma süresi boyunca tüm eşyalarınız herhangi bir zarar görmemesi için sigortalanıyor. Sökülmesi gereken eşyalar varsa uygun kolileme düzeni alana kadar sökülerek ayrıştırılıyor.

Dolaplarda dahil olmak üzere tüm sökülen eşyalar, yeni gidilen yerde tekrar montajı yapılıyor. Montaj ve demontaj gerektirmeyen diğer eşyalarda özel malzemeler ile zarar almayacak şekilde paketleniyor. Bundan sonraki en önemli süreç, kamyona düzgünce yerleştirilmesidir. Eğer kamyona gelişi güzel koyulursa yolculuk esnasında zarar görmesi kaçınılmaz bir durum olur.

Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama fiyat hakkında tam bir rakam söylemek işin gerçeklik boyutunun dışında olur. Çünkü bu iş emek ve insan gücü ile yapılan bir iştir. Üstelik zamana karşı da yapılır. Eşyaların hacmi, miktarı, eski evin mesafesi, dairenin katı, yeni evin mesafesi, kaçıncı kata çıkarılacağı gibi pek çok etken bu fiyatı değiştirecektir. Ancak biz Türkiye’nin her bölgesinde ve ilçesinde en uygun fiyatla hizmeti vermek için sürekli piyasayı takip ediyoruz. En uygun fiyat performans kriterini bizden temin edebilirsiniz.

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın