Hakkımızda

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

Depolama hizmeti veren firmamız, sektörde yılların tecrübesi ile faaliyetini sürdürmektedir. Bu faaliyet ile birlikte müşterilerimize sorunsuz hizmet vermek adına ilgili depolarımızı sizlerin eşyalarına uygun en sağlıklı şekilde hazırladık. Eşyalarınızın niteliğine göre ortam nemi, ısısı, konumu belirlenmiştir. İlgili depolama süresi boyunca tüm eşya ya da malzemelerinizin korunması adına sigorta poliçe hizmetimiz de mevcuttur.

Bir eşya ve malzemenin belirli bir süre bulunacağı ortamın mutlaka belirli kriterlere sahip olması gereklidir. Bu nedenle havalandırma sistemli, ısı kontrollü ve nem oranı uygun şekilde depolarımız ile sizlere hizmet sunuyoruz. Personellerimiz sizlerin ihtiyacı doğrultusunda sizlere teklif sunarak ne kadar süre ne kadar eşya ve malzeme gibi tespitler yapar. Bu tespit sonrasında ise sizlere ilgili hizmet için ulaşır. Onayınız ardından gerekli hazırlıklar yapılır. Bu esnada depomuzda uygun bölüm sizler için ayrılır. Bu bölümle ilgili sizlere gerekli bilgi aktarımı yapılır.

Firmamız ile depolama hizmeti alan tüm müşterilerimiz ilgili eşya ya da malzemelerinin hangi depoda ve ne şekilde olduğunun bilgisi verilir. Sadece konuşulan süre değil aynı zamanda her istediğiniz anda sizlerin görmesi sağlanır. Bu sayede eşya ve malzemenizin güvenliği de sizlere iletilir.

Depolama Hizmetinde Firmamız

Firmamız ilgili eşya ve malzeme depolama ihtiyaçlarınızda sizlerin eşya miktarı ve niteliği gereğince sizlere teklif sunar. Bu teklif gereğince sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunar. Bu şekilde depolarımız gereken şekilde düzenlenmiştir.

Depolama hizmeti içeriğinde son yıllarda oluşmuş bir hizmettir. Sizlerin aşağıdaki durumlarında eşya, malzeme, ürün ve her türlü ihtiyacında yanınızdayız.

-Ev taşınması sırasında eşyalarınızın sığmama durumlarında fazla eşyalarınızın muhafaza edilmesi,

-Şehir değiştirme esnasında eşyalarınızın muhafaza edilmesi,

-Belirli bir süre üretilen ama satılması zaman alacak ürünlerinizin depolanması,

-Satılan malzemenin nakliye süresi gelene kadar depolanması, hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Konusunda deneyimli ve eğitimli personellerimiz tarafından malzeme ya da eşyanız ayrıntılı özellikleri ile bilgisayar ortamında kayıt altına alınır. Sizlere verdiğimiz teklifte belirtilen şekilde zaman kaydı alınır. Ayrılan yerde muhafaza edilir. Bu esnada sizler ya da çalışanlarınız kontrol etmek amaçlı olarak depo ziyareti yapabilirsiniz.

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın