Eşya Depolama

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

Eşya Depolama Nasıl Yapılır ?

Eşya depolama genel anlamına bakıldığında belirli ürünlerin ve eşyaların sağlıklı, güvenilir ve nem almayan rutubetsiz ortamlarda muhafaza edilmesidir. Kişiler birtakım sebeplerden dolayı gerek ev eşyalarını gerekse ofis gibi çalışma alanındaki eşyalarını güvenilir ortamlarda saklanılmasını isterler. Elbette bir arkadaşının veya akrabasının evinde bu mümkün olamayacaktır. Dolayısıyla bu depolama işini kaliteli ve sağlam şekilde yapan güvenilir depolama ve nakliyat şirketleri mevcuttur.

Eşya depolama nasıl yapılır? denilirse alanında Türkiye’nin güvenilir ve kaliteli firmalarından olan firmadan bu konuda hizmet alabilirsiniz. Güvenilir ve sağlam, geniş kapasiteli depolarıyla her geçen gün daha fazla müşteriye hizmet olanağı sunmaktadır.

Eşya Depolama Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Eşya depolaması yaparken ilk dikkat edilecek husus sağlam kolileme işleminin yapılmasıdır. Koliler ne kadar sağlam şekilde yapılırsa kolilerin taşınması ve deponun belli alanında saklanması da o kadar kolay olacaktır. Firmamız bu anlamda müşterilerine deneyimli personelleriyle kolileme ve depolama hususunda yardımcı olacaklardır. Konusunda uzman kadrosuyla sorunsuz eşya kolileme, depolama hizmeti veren firma güler yüzlü personelleriyle kaliteli ve seri olarak hizmet vermekten memnuniyetlik duymaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti

Çevresine ve müşterilerine karşı saygı ve dürüstlük çerçevesinde yaklaşan firma bundan dolayı müşteri portföyünü sürekli arttırmaktadır. Var olan depo sayısını arttıran firmadan yardım talep ettiğiniz taktirde eşyalarınızı dilediğiniz tarihe kadar itinayla muhafaza edecektir. Belirttiğiniz adresten eşyalarınızı alarak temiz ve garantili depolarına getireceklerdir.

Eşya Depolama Hizmetine Neden Gereksinim Duyulur?

Eşya depolama nasıl yapılır ve nerelerde muhafaza edilir? Gibi sorular bu durumları yaşayan kişiler tarafından sıkça sorulmaktadır. Çünkü bazı kişiler ev, ofis eşyalarını bazı sebeplerden dolayı ellerinden çıkarmak istemeyebilirler. Yada yeni ev eşyalarını düğün tarihine kadar muhafaza edilmesini isterler. İşte bu zamanlarda depolama hizmeti veren firmadan hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları evin oda ve kat sayısına göre değişmektedir. Fiyatların değişmesini gerektiren faktörler şunlardır:

  • Kırılacak eşyalarınızın toparlanma, kolilenmesi firmaya aitse
  • Evinizin kaç odadan oluştuğu
  • Adresinizin firmaya uzaklığı

Tüm bu etkenler fiyatlarda farklılık gösterebilir.

 

 

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın