Eşya Depolama

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

Eşya Depolama Paketleme Sistemi Nasıl Olur?

Günümüzde özellikle büyük şehirlerde ihtiyaç olarak karşımıza çıkan eşya depolama alanı son yıllarda oldukça faal bir sektör haline gelmiştir. Bireylerin ev taşımalarında, eşyalarının sığmaması durumunda, şehir değiştirme durumlarında ortaya çıkan ihtiyaca karşılık depolama firmaları uygun koşullarda depolar ile hizmet vermektedir. Eşyaların belirli bir süre depolarda muhafaza edilmesi sağlanır.

Eşya depolama paketleme sistemi nasıl olur? Derseniz ilk olarak ilgili eşya miktarı belirlenir. Bu eşyaya uygun ambalajlama hazırlanır. Uygun malzemeler ile yapılan paketleme sonrasında eşyalar depolara yerleştirilir. Eşya saklanacak depoların ise belirli bir ısı ve belirli bir korunmasının olması gereklidir.

Yeni gelişen bir hizmet sektörü olması nedeni ile Eşya depolama paketleme sistemi nasıl olur? Konusu eşyalarını depolara teslim edecek kişiler için merak konusudur. Depolama firmaları ilgili eşyaların boyutu, özellikleri, ahşap ya da metal olma durumuna göre uygun koli ya da varil şeklinde paketleme yapar. Bu paketlemede gösterilen sonucunda ilgili eşya ya da ürünler zarar görmeden saklanır.

Depolama Hizmetinde Önemli Faktörler

Depolama hizmeti için ilk olarak eşyanın kalacağı deponun yeterli ısı ve neme sahip olması gereklidir. Bunun dışında depolama hizmetinde önemli faktörler olarak karşımıza aşağıdakiler çıkacaktır.

-Eşyanın bulunduğu depodaki güvenlik tedbirleri,

-Güvenlik kamerasının sürekli aktif olması,

-İlgili zaman içerisinde firma tarafından sigorta yapılma durumu,

-Eşyaların tesliminde firmanın kayıt altına alması,

-Eşyaların doğru ve zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi,

-Verilen gün ve saatte eşyaların alınarak depoya yerleştirilmesi

Şeklinde sıralanmaktadır.

Depolama Hizmetinde Fiyat Nasıl Belirlenir?

Dünyanın her yerinde hizmet sektörü söz konusu olduğunda karşımıza farklı fiyatlar çıkar. Hizmetin içeriği ile alakalı bir fiyat değişkenliği söz konusudur. Depolama hizmetinde ise eşyanın miktarı, özellikleri, depoya olan uzaklığı, taşıma durumunda gerekli personel sayısı, nakliye aracı ve ücreti fiyatı belirler. Tüm bu durumların yanı sıra ilgili eşya sigorta poliçe söz konusu ise fiyata eklenir. Zarar görmeden belirli bir süre muhafaza için eşyanın rutubetsiz ve gerekli ısının bulunduğu bir alanda tutulması gereklidir. Depolama hizmeti sözleşmesi öncesi mutlaka deponun özelliklerine bakılmalıdır.

 

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın