Eşya Depolama

Merhaba biz sizlere, Sistem Depolama olarak İstanbul geneli bireysel ve kurumsal depolama çözümleri sunmaktayız..

Sistem
Depolama

İstanbul geneli, Anadolu yakası ve Avrupa yakası depolama çözümleri..

Eşya Depolama Firmaları Ararken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Eşya depolama şehir değiştirme, normal taşınma, öğrenciliği sona erme gibi durumlarda ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. Taşınılan eve eşyaların sığmaması durumunda belirli bir süre ilgili eşyaların muhafaza edilmesi için eşyalar depoya teslim edilebilir. Bu sektörde karşımıza birçok farklı eşya depolama firması çıkar. Eşya depolama firmaları ararken dikkat etmemiz gerekenler ise;

-Firmanın tanınır bir firma olması,

-Deponun ısı ve nem olarak eşyanın zarar görmeyeceği bir ortam olmasına,

-Eşyaların firma tarafından kayıt altında tutulmasına,

-Deponun güvenliğinin 24 saat bulunmasına,

-Hırsızlık ve çalınma durumlarında sigortalı olmasına,

-Personel ve depolama firmasının güvenilir olmasına,

-Eşyanın geri iade sürecinin kısa sürmesine,

-Ambalajlama işleminin firmaya ait olmasına şeklinde sıralanmaktadır.

Her hizmet türünde olduğu gibi depolama hizmetinde de farklı koşullar ve farklı fiyatlar karşımıza çıkar. Eşya depolama firmaları ararken dikkat etmemiz gerekenler olarak karşımıza hizmetin içeriği çıkmaktadır. Mutlaka paketlemenin size ait olup olmamasına, taşıma ve nakliyenin kim tarafından yapılacağına dikkat edilmelidir.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Son yıllarda karşımıza çıkan hizmet alanlarından biri de eşya depolama hizmetidir. Büyük şehirlerde sürekli ev değiştirme söz konusu olduğundan karşımıza eşyaların evlere sığmama durumu çıkar. Bu gibi durumlarda ise eşya depolama hizmeti kişilerin eşyalarını istedikleri süre kadar depolarında muhafaza edilir. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve depoda ilgili yere yerleştirilmesi hizmetini depolama firması gerçekleştirir.

Bu hizmet için ilk olarak eşya depolama firmasına eşyaların miktarı, özellikleri ve ne kadar süre kalacağı bildirilir. Firma ise bu kriterleri göz önünde tutarak fiyat teklifi sunar. İlgili fiyatın müşteri tarafından onaylanmasının ardından belirlenen gün ve saatte eşyalar teslim alınır.

Depolama firması aynı zamanda eşyaları tek tek özellikleri ile birlikte kayıt eder. Bu kayıt içerisinde teslim tarihi, alınacak tarih, ambalaj bilgileri, depodaki konumu gibi bilgiler yer alır. Bu bilgiler bir çıktı halinde müşteriye sunulur. Eşya depolama hizmeti kullanan kişiler eşyalarının deponun hangi kısmında ve ne şekilde muhafaza edildiğini bilirler. Tüm bu durumlar değerlendirilerek eşyaların depoya teslim edilmesi gereklidir.

 

 

Hizmetimizle ilgileniyor musunuz?

Bize hemen ulaşarak size en uygun teklifi ve çözümü sunmamızda yardımcı olabilirsiniz.. Saygılarımızla..
Bize Ulaşın